Klassisk tennis-/polo skjorte i pique struktur med krage og to knapper i en optimal blanding av CoolDry® og polyester. Mykt, lett og behagelig stoff som transporterer fuktighet vekk fra kroppen. CoolDry® garnet har en struktur som minimerer stoffets kontaktflate med kroppen. Ekstra lengde bak.
NB: Piqueten kan trykkes på. Bildene med trykk er kun for illustrasjon.
Materiale: 50% Cool Dry, 50% Polyester
Vekt: 165g/m2.
Beskrivelse:
Klassisk tennis-/polo skjorte i pique struktur i en optimal blanding av CoolDry® og polyester. Mykt, lett og behagelig stoff som transporterer fuktighet vekk fra kroppen.
• Fukttransporterende materiale
• To knapper
• Ekstra lengde bak
Cool Dry garnets egenskaper:
1) Stoffet transporterer fuktigheten vekk fra huden din.
2) Stoffets konstruksjon bidrar til å spre fuktigheten raskt utover stoffet for å forbedre fordamping og tørkehastighet.
3) Luft beveger seg inn for å holde kroppen tørr og avkjølt.
Vasketips:
Vi anbefaler alltid å sjekke vaskeanvisningen først. Ved å vaske treningsklærne dine riktig kan du bevare produktet lenger og unngå vond lukt. For å unngå at svette og vond lukt setter seg i klærne, anbefales det å vaske dem kort tid etter bruk. Jo lenger du venter, desto bedre tid får bakteriene til å sette seg fast i tekstilfibrene. Bruk riktig vaskemiddel som tar vare på materialene. Unngå bruk av tøymykner/skyllemiddel ved vask, da dette kan gi nedsatt funksjonsevne og bidra til luktutvikling. Produktet kan vaskes på opptil 60 grader.
Legg igjen anmeldelse